MED-WAR Tomasz Warzybok (sklep.szkolimy.net) to producent wyspecjalizowanych zestawów ratowniczych oraz dystrybutor wyposażenia medycznego i asortymentu szkoleniowego. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem wszelkich jednostek ratowniczych w niezbędne sprzęty.
Satysfakcja Klienta stanowi dla nas wartość nadrzędną, dlatego dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.
Nasz zespół budują ludzie, którzy od wielu lat mają doświadczenie praktyczne i teoretyczne z zakresu ratownictwa medycznego. Nasze umiejętności i wiedzę staramy się systematycznie poszerzać, a oferowane produkty sprawdzać pod kątem jakościowym poprzez współpracę z licznymi służbami ratowniczymi i instytucjami szkoleniowymi.
Nasza oferta skierowana jest do:
Lornetka Levenhuk Atom 10-30×50 to uniwersalny przyrząd optyczny sprawdzający się w każdej sytuacji. Dzięki powiększeniu regulowanemu w zakresie od 10 do 30 razy można zwiększyć zbliżenie w dowolnym momencie tak, by zobaczyć wybrany obiekt jeszcze dokładniej. Duże obiektywy o średnicy 50 mm tworzą jasny obraz zarówno w świetle dziennym, jak i o zmroku. Lornetka wyróżnia się kształtem i jakością konstrukcji.
Dzięki pryzmatowi Porro wyeliminowano spadek transmisji światła w lornetce. Powłoki zastosowane na wszystkich elementach układu optycznego zwiększają transmisję światła. Lornetki Levenhuk Atom 10-30×50 zapewniają wyraźny i ostry obraz o naturalnych barwach.
Jedną z największą zalet tego modelu jest duża wygoda użytkowania. Lornetkę Levenhuk Atom 10-30×50 można dostosować do potrzeb użytkowników dzięki regulacji rozstawu okularów w zakresie od 56 do 72 mm oraz pierścieniowi regulacji dioptrii umieszczonemu na prawej muszli ocznej. Miękkie gumowe muszle oczne zapewniają maksymalny komfort podczas obserwacji. Gumowa powłoka korpusu łagodzi skutki uderzeń i chroni wnętrze przyrządu przed wilgocią, pyłem i brudem. Lornetkę Levenhuk Atom 10-30×50 można zamontować na statywie.
Zawartość zestawu: