BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: https://www.btlnet.pl/

Podgląd wizytówki
INTIMEX
INTIMEX sp. z o.o. sp. k.
Adres: Egejska 19/39, 02-764 Warszawa
Telefon: +48 22 6687465
WWW: https://intimex.com.pl/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: https://www.draeger.com/pl_pl/Home

Podgląd wizytówki
MIRO
MIRO Sp. z o.o.
Adres: Mińska 25B lok U1, 03-808 Warszawa
Telefon: 22 230 20 40
WWW: https://miro-med.pl/

Podgląd wizytówki
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
Adres: Guangming District, Guangdong, 518107 Shenzhen
Telefon: +48 784 894 276
WWW: www.sonoscape.com

Podgląd wizytówki
Intelimedical
Intelimedical Poland Sp. z o.o.
Adres: ul. Kasprowicza 4, 10-220 Olsztyn
Telefon: +48 22 599 42 23
WWW: https://intelimedical.pl/

Podgląd wizytówki

Cryo 6 Derma Cooler - szczegóły oferty katalogowej


ELECPOL sp. z o.o.
ELECPOL sp. z o.o.
Nazwa firmy: ELECPOL sp. z o.o.
Adres: ul. Łużycka 34 A, 61-614 Poznań
Telefon: 61 825 60 50
NIP: 7810042583
REGON: 004827950
KRS: 0000390593
Przedstawiciel:

Firma Elecpol działa na polskim rynku od roku 1990. Od początku istnienia firmy przedmiotem naszego zainteresowania był sprzęt medyczny - dostarczaliśmy Państwu urządzenia do fizjoterapii. W kolejnych latach poszerzaliśmy naszą ofertę tak, by obecnie proponować pełną gamę urządzeń stosowanych w ramach szeroko pojętej rehabilitacji.
Nasza oferta handlowa obejmuje również urządzenia służące odnowie biologicznej, stosowane w obiektach wellness&spa oraz kosmetyce. Urządzenia te cechują się dużym oddziaływaniem terapeutycznym oraz nowoczesnym wzornictwem. 

Zapewniamy kompleksowe dostawy sprzętu. Nasi pracownicy doradzają w wyborze urządzeń  i służą pomocą podczas projektowania i wyposażania szpitali, przychodni, gabinetów a także sanatoriów i obiektów Medical Spa.

Głównymi naszymi partnerami, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, są niemieckie firmy: Unbescheiden GmbH z Baden-Baden oraz Zimmer Medizinsysteme GmbH z Neu-Ulm. Pierwsza z nich jest producentem wysokiej jakości urządzeń do hydroterapii. Druga natomiast dostarcza nowoczesną aparaturę do fizykoterapii.
Oferujemy m.in.  urządzenia firm: Unbescheiden, Zimmer Medizinsysteme, Hydrosun, Heyer Medical, Tonus, TUR -Isoforce, SVG, Scholz, Bela, Gymna, Qal Medical, Ross, Astar, EiE, Tech-Med.


Chłodziarki dermatologiczne (do zabiegów laserowych) Zimmer Cryo 6 Derma Cooler
Cryo 6 Derma Cooler
Producent: Zimmer
Model: Cryo 6 Derma Cooler
Kategoria: Chłodziarki dermatologiczne (do zabiegów laserowych)

Zabieg krioterapii od wielu lat znany jest jako dobroczynny dla całego organizmu. W fizykoterapii krioterapia miejscowa jest powszechnie stosowania do zmniejszenia obrzęków oraz w celu podwyższenia progu bólowego. Od kiedy w zakres zabiegów dermatologicznych i kosmetologicznych wchodzą zabiegi inwazyjne, również tutaj stały się pożądane efekty krioterapii miejscowej.

 

Skutkiem ubocznym stosowanych obecnie w dermatologii i medycynie kosmetycznej laserów wysokoenergetycznych jest wysokie ogrzanie tkanek. Aby przeciwdziałać złym odczuciom lub uszkodzeniom ciała stosuje się środki pozwalające na szybkie odprowadzenie ciepła. Jednym z najlepszych rozwiązań jest wspólne zastosowanie lasera i aparatu nadmuchującego silnie oziębione powietrze.
Aparat Cryo 6 Derma produkowany przez firmę Zimmer stosowany jest szeroko przez najlepszych producentów laserów kosmetycznych.
Ponadto krioterapia miejscowa jest coraz częściej z powodzeniem stosowana do zabiegów antycellulitowych i wyszczuplających. Szczególnie połączenie jej z działaniem fali uderzeniowej znacznie pomaga w leczeniu cellulitu (zwłaszcza cellulitu 3o).


Oferta
Waluta: PLN