Spółka Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal jest ogólnopolską firmą medyczną specjalizującą się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznej oraz niepublicznej ochrony zdrowia. Posiadamy ponad 60 letnia historię we współpracy w tym zakresie.
Od połowy lat 90 ubiegłego wieku działamy, jako grupa kapitałowa, która obecnie jest liderem w zaopatrzeniu medycznym placówek służby zdrowia w Polsce.
W roku 2006 powstała nowa struktura organizacyjna Grupy Cezal, która oparta jest o centralę we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną „Centrowet-Cezal” w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku.
Struktura ta obejmuje również detaliczne sklepy medyczne Cezal w liczbie 22 placówek w całej Polsce oraz sieć 17 przedstawicieli handlowych gotowych do współpracy i służących fachowym doradztwem i pomocą w zakresie oferowanego asortymentu.
Firmy Grupy „Cezal” specjalizują się w kompleksowym zaopatrzeniu jednostek służby zdrowia w sprzęt medyczny jednorazowego użytku, wyroby medyczne, aparaturę medyczną, sprzęt i materiały stomatologiczne, meble i bieliznę szpitalną, wyposażenie laboratoriów, odczynniki chemiczne, środki dezynfekcyjne, błony i aparaty RTG oraz wszelkie inne towary, które znajdują zastosowanie w służbie zdrowia.
Powstanie Grupy „Cezal” stworzyło nową, jakość na polskim rynku zaopatrzenia w sprzęt i materiały medyczne.
Grupa dysponuje łącznie ponad 33 milionami złotych kapitałów własnych i osiąga obroty przekraczające 140 milionów złotych.
Od wielu lat CZM „Cezal” SA-Wrocław znajduje się na tzw. Białej Liście firm Dolnośląskich, firm o wysokiej wiarygodności, które nie mają zaległych zobowiązań publicznoprawnych oraz regulują zobowiązania wobec wszystkich swoich kontrahentów bez opóźnień.
Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z Niemiec, Włoch, Japonii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Pakistanu, Chin, Indii oraz Malezji.
Wierzymy, że przedstawiona oferta asortymentowa wzbudzi Państwa zainteresowanie i rozpocznie okres długofalowej i owocnej współpracy.
Wysoka jakość gwarantuje doskonałe jakość dźwięków.
Duża i masywna głowica pomaga podczas badania leżącego pacjenta. seca s40 świetnie dopasowuje się do skóry, zmniejszając zakłócenia do minimum. Komora rezonansowa z podwójną membranę, powoduje wzmocnienie dźwięków, i zmianę spektrum odbieranych częstości poprzez zmianę siły nacisku głowicy na skórę. Poprawia to odsłuch najcichszych dźwięków w zakresie częstotliwości wysokich i niskich, bez konieczności obracania głowicy. Zastosowanie specjalnego pierścienia minimalizującego odczucie zimna zapewnia komfort badania wrażliwym pacjentom.
Dane techniczne Seca s40 :
|
Całkowita długość: |
715 mm |
|
Wysokość głowicy: |
14 mm |
|
Rodzaj przewodu: |
Przewód dwukanałowy |
|
Średnica membrany: |
44 mm |
|
Rodzaj membrany: |
Podwójna membrana |
|
Nie zawiera: |
Lateksu |
|
Podstawowe materiały, z których wykonano mankiet: |
Chromowany mosiądz, PVC |
|
Masa manometru: |
227 g |